Historia firmy

Firma rozpoczęła działalność w maju 1992 roku jako trzyosobowa spółka cywilna pod nazwą P.P.U.H. Witmar s.c., zajmująca się handlem używanymi częściami samochodowymi. Nasza oferta szybko poszerzyła się o nowe części samochodowe, jak też o warsztat samochodowy, oferując coraz to szerszy zakres usług.

W 1999 roku firma poszerzyła działalność o branżę betoniarską i brukarską. Inwestycje w obu branżach umożliwiły nam wybudowanie i w rezultacie w 2014 roku oddanie do użytku nowego warsztatu samochodowego z zapleczem magazynowym i sklepem motoryzacyjnym.

W związku z szybkim rozwojem firmy i potrzebami dalszych inwestycji w obu branżach, w 2015 roku została podjęta decyzja rozdzielenia tych dwóch branż.

Warsztat samochodowy i sklep motoryzacyjny dnia 3 listopada 2015 roku przekształcił się w jednoosobową działalność pod nazwą MOTOMAR Mariusz Lepak.

Obecnie

Poniesione nakłady i inwestycje w specjalistyczne urządzenia pozwalają nam zdobywać zaufanie coraz to większego grona klientów.

W firmie zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie kładąc nacisk na kursy i szkolenia specjalizacyjne, zdobywając niezbędną wiedzę, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W lutym 2017 roku w naszej firmie został pozytywnie przeprowadzony audyt, dzięki czemu przystąpiliśmy do sieci ProfiAuto.

ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Sieć ProfiAuto opera się na specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych hurtowniach, sklepach i warsztatach motoryzacyjnych w Polsce.